• ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli nakrętki!

Kolejna partia zabrana, pieniądze uzyskane z nakrętek przeznaczone są na rehabilitację niepełnosprawnego chłopca, który już w poniedziałek wyjeżdża na turnus rehabilitacyjny.

Zbieramy dalej, razem damy radę - Anita Sawicz.

• Podziękowanie dla tych wszystkich, którzy wspierali akcję Zaczarowany Ołówek - zbieraliśmy wspólnie artykuły piśmiennicze dla dzieci z Afryki - dziękuję, Anita Sawicz.

• List Ministra Edukacji oraz Ministra Zdrowia w sprawie rekomendacji szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19, przez Europejską Agencję Leków (EMA).

• Uczniowie z klas 4a i 4b podbijają Wrocław!

25 października uczniowia z klas czwartych wybrali się po przygodę do stolicy Dolnego Śląska. Pierwszą część wyprawy spędzili w ZOO i afrykanarium, gdzie wraz z przewodnikiem na zajęciach edukacyjnych poznali podwodny świat oraz tajemnice drapieżników. W kolejnej części pojechaliśmy do GO Jumpu. Musi przeciez być coś dla ducha i coś dla ciała. Wszyscy bawili się wyśmienicie skacząc, wykonując salta, zjeźdzając na pontonach i nurkując w gąbkach. Wróciliśmy zmęczeni ale przeszczęśliwi!

• Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Uczniowie z klas 6a i 5a przygotowali uroczysty apel z okazji DEN. Wszyscy uroczyście świętowaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

• Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

• Nasi uczniowie sprzątają świat!!

W piękny, słoneczny dzień, cała szkoła w Łomnicy ruszyła uzbrojona w worki i rękawice, by sprawić, żeby obolica była czysta i estetyczna. Zapełniliśmy kilkadziesiąt worków świetnie się przy tym bawiąc na świeżym powietrzu! Jesteśmy EKO :)

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Wersja A --->

godzina 9.00 - amfiteatr , powitanie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Klasy OP i 4-8 po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I.

Wersja B ( w razie deszczu) --->

godzina 9.00 - klasy 0-3 sp sala gimnastyczna (wejściem od tyłu szkoły),

Powitanie uczniów, nauczycieli i rodziców klas OP i I ( obowiązkowe maseczki ).

Klasy OP po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy

I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I

godzina 9.00 - klasy 4-8 sp sale lekcyjne zgodne z harmonogramem przy wejściu, spotkanie z wychowawcą.

Do szkoły zapraszamy tylko uczniów. Uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach. Przydział sal znajduje się na tablicy ogłoszeń przed wejściem do szkoły.Rodzice klas 2-8 oczekują na dzieci przed szkołą.

Uczniów klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych zapraszamy do sali gimnastycznej wejściem od tyłu szkoły, prosimy rodziców/prawnych opiekunów klas I i OP o stosowanie się do wytycznych MEiN i GIS oraz zachowania dystansu społecznego.

Od 02.09.2021 r. rozpoczynamy zajęcia w trybie stacjonarnym z zachowaniem wytycznych GIS i MEN.Szczegółowe procedury będą udostępnione na stronie internetowej szkoły 02.09.2021 r. jak również wychowawcy klas za pośrednictwem Librusa i na zebraniach z Rodzicami zapoznają z nimi całą społeczność szkoły ( uczniów i rodziców/prawnych opiekunów).

Chcielibyśmy nie tylko rozpocząć ten rok szkolny w trybie stacjonarnym, ale i go w takim trybie zakończyć w czerwcu.

Życzymy wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym oraz zdrowia.

Wspólnie damy radęPozdrawiamy

• Spotkanie rodziców uczniów z klas 0 i w roku szkolnym 2021/22

W piątek 25.06.2021 r., o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku 2021/22.

Miejsce spotkania: amfiteatr lub korytarz 1-3 i zerówek.

Wychowawcy:

Pani mgr Ewa Hawryliszyn klasa Ia

Pani mgr Joanna Panek klasa Ib

Pani mgr Katarzyna Orman 0a

Pani mgr Agata Sakowicz - Witko 0b

Wyprawki:

wyprawka klasa 1

wyprawka 0a

wyprawka 0b

Karty zapisu do świetlicy szkolnej:

karta dla klas 1 i starszych

karta dla klas 0

• Zapraszamy do zapoznania się z informacją o szczepieniu dzieci od 12 roku życia.

• Świetlica Szkolna w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

• Święto Konstytucji 3-go Maja widziane oczami uczniów z klas 4a i 5a.

• Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

Nasza szkoła przystą piła do programu "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo"

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

• List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 12 kwietnia 2021 roku

• Zapraszamy do zapoznania się z raportem o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego.

• Wyniki rekrutacji do oddziałów przedszkolnych SPzOI w Łomnicy

• Wyniki rekrutacji od klas 1 SPzOI w Łomnicy

• Przekaż swój jeden procent dla szkoły!

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przekazywania swojego jednego procenta z podatku na cele naszej szkoły. Dla nas to naprawdę duża pomoc, a dla dzieciaków nowe pomoce dydaktyczne, sprzęt czy wyposażenie klas :)

Poniżej link do strony fundacji "Młodzi Młodym", dzięki której mozliwe jest przekazanie jednego procenta podatku na cele naszej szkoły:

• Prośba o pomoc.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w minioną sobotę w Karpnikach miał miejsce brzemienny w skutkach pożar budynku wielorodzinnego. Ogień, który pojawił się na poddaszu pozbawił miejsca zamieszkania trzy rodziny. Relację fotograficzną z akcji gaśniczej można zobaczyć na portalu www.jelonka.com. Z budynku ewakuowano 10 osób. Wśród poszkodowanych jest m.in. rodzina naszej zawodowej koleżanki ze Szkoły Podstawowej w Kostrzycy. W tych trudnych czasach każdy z nas może okazać gest solidarności z poszkodowanymi. Jeśli uznacie, że możecie wesprzeć pogorzelców, to można to zrobić przekazując wpłatę na konto pomocy: Bank Pekao S.A 37 1950 0001 2006 0016 1674 0001 z dopiskiem „Dla pogorzelców”. Odbudowanie normalnego życia po pożarze będzie wymagało kosztownego remontu uszkodzonych i zalanych mieszkań oraz odtworzenia dachu.