Nawigacja

  • UWAGA ZMIANA! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.

    Harmonogram dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 SP.

    -08:00 - Zakończenie roku przedszkolnego dla uczniów klas 0a i 0b - w salach oddziałów przedszkolnych sala: 213 i 214

    -09:30 - Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 oraz rozdanie świadectw dla uczniów klas 1-2 SP - w salach klas

    -09.30 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas 3a i 3b (aula)Spotkanie informacyjne:

    -9.00 - spotkanie dla rodziców i uczniów przyszłorocznych oddziałów przedszkolnych z wychowawcami - sale oddziałów przedszkolnych- p.Orman sala 214, p.Musiał sala 213.

    -9:00 - spotkanie dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych z wychowawcami - sale klas pierwszych -pani Ewelina Chodakowska sala nr 112; oraz pani Alicja Majchrzak sala nr 113

    Harmonogram dla klas 4-8 SP.

    -09:45- Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów 4-6sp - rozdanie świadectw dla uczniów klas 4-6 SP - w salach klas (ze względu na upały)

    -10:30 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas 8 SP (aula) - nagrody i świadectwa dla klas 7-8sp.+ OMNIBUS 5-8sp.

    10.30- Odjazd szkolnego gimbusa - zmiana godziny

  • Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

    W Powiecie Karkonoskim funkcjonuje 20 szkół podstawowych. Spośród uczniów tych szkół od września do czerwca toczą się boje sportowe w kategorii dziewcząt klas 1-6 i 7-8 oraz w kategorii chłopców również w klasach 1-6 i 7-8.

    Wyniki naszej szkoły:

    • Igrzyska Dzieci: klasy 1-6 dziewczęta V miejsce, klasy 1-6 chłopcy IV miejsce,
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasy 7-8 dziewczęta V miejsce, klasy 7-8 chłopcy VII miejsce.

    W tym roku szkolnym zabrakło naszej  szkoły na podium, ale my nauczyciele wychowania fizycznego jesteśmy dumni z naszych uczniów, z wyników jakie osiągnęli , z uczestnictwa i woli walki na zawodach, a przede wszystkim jesteśmy z Was dumni, że nie przekładacie wyniku ponad wszystko i za wszelką cenę, znacie zasady fair play – Brawo.

    Wszystkim naszym uczniom i wszystkim tym co nas obserwują życzymy udanych, bezpiecznych i aktywnych wakacji, a Wam absolwenci dostania się do wymarzonych szkół średnich i ze sportowym pozdrowieniem dziękujemy za kolejny sportowy rok szkolny.

  • Trójbój LA klas 3-4

    Powiat karkonoski Trójbój LA klas 3-4 to  bieg, skok, rzut jako podstawowe formy ruchu. Zawody rozegrano na obiekcie LA przy naszej szkole. W zawodach klas trzecich i czwartych - drużyny mieszane składające się z 5 dziewcząt i 5 chłopców. Wystartowało 7 drużyn klas trzecich i 10 drużyn klas czwartych. Wyniki naszych lekkoatletek i lekkoatletów:

     - klasy trzecie zajęły 4 miejsce

    -  klasy czwarte uplasowały się na miejscu 7.

    Gratulujemy wyników!

  • Trójbój LA klas 1 i 2.

    Zawody Powiatu Karkonoskiego w Trójboju LA (bieg na 60 m, skok w dal,  rzut piłeczką palantową) rozegrano w Piechowicach.  Nasze szkolne drużyny zajęły w kategorii klas pierwsze V miejsce (były to pierwsze zawody drużynowe naszych najmłodszych dzieci ),   natomiast klasy drugie zajęły miejsce IV.

    BRAWO, Gratulujemy wyników!

  • Poznaj Dolny Śląsk

    W dniu 25 maja klasa 4b odwiedziła Srebrną Górę oraz tamtejszą, największą w Europie Twierdzę górską.
    W towarzystwie przewodników ubranych w stroje z epoki napoleońskiej uczniowie wcielili się w historycznych przywódców i stanęli na czele swoich drużyn, by rozegrać pasjonującą grę forteczną, sprawdzając swój spryt i umiejętność współpracy.
    Następnie zwiedzili podziemne korytarze, a swoje spotkanie z Twierdzą hucznie zakończyli wystrzałem z prawdziwej armaty.
    Po smacznym obiedzie kolejnym celem wycieczki było zdobycie najwyższego szczytu Gór Stołowych - Szczelińca Wielkiego.
    Oprócz podziwiania spektakularnych widoków i niespotykanych formacji skalnych, ogromną frajdę przyniosło nam przeciskanie się przez bardzo wąskie, zacienione, a miejscami nawet wciąż ośnieżone szczeliny.

    Wycieczka szkolna Poznaj Dolny Śląsk została dofinansowana ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

  • Powiat karkonoski - Igrzyska lekkoatletyczne klas 6 oraz młodszych w kategorii dziewcząt i chłopców.

    Powiat karkonoski - Igrzyska lekkoatletyczne klas 6 i młodsi w kategorii dziewcząt i chłopców to impreza, która dziś miała swój przebieg na obiekcie LA w Łomnicy. Wystartowało 12 reprezentacji dziewcząt i 12 reprezentacji chłopców. Rywalizowano w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetach.

    Wyniki naszych lekkoatletek i lekkoatletów.

    Dziewczęta: bieg na 60 m I miejsce Liza K. , skok w dal II miejsce Paulina S., sztafeta 4x100 m II miejsce Liza K.,  Maja K., Paulina S., Amelia F.

    Chłopcy: rzut piłeczką palantową II miejsce Miłosz B.

    W naszej szkolnej reprezentacji wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki, którzy mieli do XX miejsca swoje wyniki, zrobili w swoich konkurencjach punkty dla drużyny, dziewczęta zajęły w klasyfikacji generalnej IV miejsce, chłopcy zajęli II miejsce.

    BRAWO… gratulujemy wyników

  • Powiat karkonoski - piłka siatkowa plażowa dziewcząt.

    Zawody międzyszkolne uczennic klas 7-8 rozegrane na boisku siatkówki plażowej w naszej szkole, dwie grupy, mecze eliminacyjne, półfinały i finały, pogoda dopisała. Nasza szkolna drużyna zajęła VII miejsce. Dziękuję Panu Adamowi i Panu Pawłowi za przygotowanie boiska i oprawę techniczną - A. Sawicz.

    Gratulujemy wyniku.

  • Powiat karkonoski - Igrzyska lekkoatletyczne klas 7-8  w kategorii dziewcząt i chłopców.

    Powiat karkonoski - Igrzyska lekkoatletyczne klas 7-8  w kategorii dziewcząt i chłopców to impreza, która dziś miała swój przebieg na obiekcie Stadionu LA w Karpaczu. Wystartowało 9 reprezentacji dziewcząt i 12 reprezentacji chłopców. Rywalizowano w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetach. Wyniki naszych lekkoatletek i lekkoatletów. Dziewczęta: bieg na 100m I miejsce Zuzia S. , III miejsce Ala N., pchnięcie kulą I miejsce Nadia P.,  sztafeta 4x100 m I miejsce Maja L., Irmina B., Ala N., Zuzia S., sztafeta szwedzka II miejsce Asia B., Maja L., Irmina B., Jagoda P. Chłopcy: bieg na 100 m III miejsce Hubert P., skok w dal I miejsce Fabian B., bieg na 300 m II miejsce Kacper K, sztafeta 4x100m II miejsce Marcel B., Fabian B., Kacper K. , Hubert P. W naszej szkolnej reprezentacji wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki zrobili w swoich konkurencjach punkty dla drużyny, dziewczęta zajęły w klasyfikacji generalnej III miejsce, chłopcy V miejsce.

    BRAWO… gratulujemy wyników

  • Strefa jeleniogórska – zawody piłki nożnej dziewcząt klas 7-8.

    Nasza szkolna drużyna rywalizowała w w/w zawodach w Lubaniu, system gry „Każdy z każdym”, mimo dużej woli walki zabrakło naszym  dziewczętom szczęścia, zawody drużyna ukończyła na V miejscu, brawo!                                    

    Gratulujemy wyniku     

  • Dwudniowa wycieczka uczniów z klasy 5a,7a oraz 4a do Wiednia.

    Uczniowie klas 5a,7a oraz 4a – dwudniowa wycieczka WIEDEŃ

    Wiedeń – stolica Austrii przywitał nas fantastyczną pogodą. Dwa dni i dużo wrażeń,  odwiedziliśmy zbiory Muzeum Historii Naturalnej, oglądaliśmy wspaniałą kolekcję minerałów oraz skamieniałości. W drugiej części dnia odbyliśmy historyczny spacer z przewodnikiem. Odwiedziliśmy dawną rezydencją Habsburgów Hofburg, przeszliśmy słynnymi ulicami Kohlmarkt oraz Graben, odwiedziliśmy katedrę Świętego Szczepana. Następnie zjedliśmy tradycyjny wiedeński obiad, czyli sznycla po wiedeńsku, a na deser słynny tort czekoladowy Sachera. Po takim obiedzie ruszyliśmy na dalsze zwiedzanie Wiednia połączone z zakupami pamiątek. Wjechaliśmy na wieżę Donauturm (252 m). Jest to najwyższa konstrukcja w Austrii, oferująca taras widokowy na poziomie 150-170 metrów oraz obrotową restaurację. Odwiedziliśmy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds a potem korzystaliśmy z atrakcji Parku Rozrywki Prater.

    Dziękujemy organizatorowi wycieczki Karkonosze Good Travel

  • Powiat karkonoski w Czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców – 06.05.2026 r.

    Zawody rozegrano na obiekcie LA w naszej szkole. Wystartowały szkolne drużyny naszego powiatu w ilości  9 zespołów chłopców i 8 zespołów dziewcząt.

    Konkurencje czwórboju: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg długi dziewczęta 600 m, chłopcy 1000 m. Wyniki naszych drużyn: dziewczęta III miejsce, chłopcy IV miejsce. Dziękuję Panu Pawłowi za pomoc i sprzęt, Panu Adamowi za opiekę nad naszymi drużynami dziewcząt i chłopców (wsparcie merytoryczne)  oraz uczennicom i uczniom z klasy 7ab za pomoc techniczną - A. Sawicz.

    Naszym lekkoatletom gratulujemy wyniku!

  • Powiat karkonoski - mini piłka nożna dziewcząt klas 6 i młodszych.

    Powiat karkonoski - mini piłka nożna dziewcząt klas 6 i młodszych. Turniej rozegrano na Orliku w naszej szkole. Przyjechało 8 drużyn szkolnych. Dwie grupy, mecze eliminacyjne, półfinały i finały. Nasza szkolna drużyna zajęła VI miejsce przegrywając w rzutach karnych. Nasza zawodniczka - Jula K. (uczennica klasy IIb.) została nagrodzona słodkim upominkiem jako najmłodsza zawodniczka tych zawodów. Gratulujemy wyników

  • Mini piłka nożna chłopców  klas 6 i młodszych - Powiat karkonoski

    Powiat karkonoski - mini piłka nożna chłopców  klas 6 i młodszych. Tym razem turniej rozegrano w Jeżowie Sudeckim na stadionie klubu piłkarskiego Lotnik Jeżów Sudecki. Przyjechało 10 drużyn szkolnych. Dwie grupy, mecze eliminacyjne, półfinały i finały. Nasza szkolna drużyna zajęła X miejsce przegrywając w rzutach karnych.

    Gratulujemy wyników

  • PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA NASZĄ SZKOŁĘ

  • Sukcesy naszych uczniów!

    Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate - zawody zorganizowano w Opolu, nasz uczeń klasy 8 Dawid w konkurencji Kumite U-16 zdobył brązowy medal  BRAWO !

    Kolejny sukces na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate w Opolu, tym razem uczeń klasy 6 Filip w konkurencji Kumite U-14 zdobył srebrny medal  BRAWO !Gratulujemy wyniku!

    Gratulujemy wyniku!

  • Wieści z klasy 7a.

    W piątek 17.04.2026 r. w Sobieszowie w  turnieju wiedzy zorganizowanym przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jeleniej Górze pod patronatem Starosty Karkonoskiego wystartowało dwóch naszych kolegów z klasy: Janek i Filip. Ponadto oprócz naszych kolegów z klasy byli również inni uczniowie z naszej szkoły, wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy, a w kategorii klas IV-VIII najlepszy okazał się uczeń naszej klasy Janek.

    Turniej odbył się w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego, dla uczestników był to dzień pełen rywalizacji, sprawdzianu wiedzy oraz wielkich emocji!

    Gratulujemy wyników

  • Turniej piłki nożnej dziewcząt z klas 7-8 SP.

    Powiat karkonoski - turniej piłki nożnej dziewcząt z klas 7-8, współzawodnictwo w ramach Igrzysk młodzieży szkolnej. Wystartowało 5 drużyn szkolnych a zawody rozegrano system gry „Każdy z każdym”.

    Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zdobyła złote medale .

    BRAWO

  • Piłka nożna chłopców klas 7-8.

    Współzawodnictwo sportowe szkół Powiatu karkonoskiego. Wystartowało 13 szkolnych drużyn. Dwie grupy, mecze eliminacyjne systemem gry „Każdy z każdym”, później półfinały i finały. I mamy to! Nasza reprezentacja zakończyła zawody z brązowymi medalami.

                                                                                                                       BRAWO!

  • Powiat karkonoski w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Dwójki

    Powiat karkonoski w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Dwójki – uczennice i uczniowie klas czwartych. Dwa turnieje rozegrano w hali sportowej SP w Janowicach Wielkich, poniedziałek i wtorek - wystartowało po 11 drużyn z naszego powiatu. Zawody rozegrano system gry każdy z każdym, dwie grupy i mecze eliminacyjne, później półfinały, mecze  o miejsca 10-9, 8-7 6-5 i spotkania o medale. Wyniki naszych siatkarek i siatkarzy:

    - dziewczęta 7 miejsce

    - chłopcy 2 miejsce.

    Gratulujemy wyników obu drużynom.

strona: