POWIAT KARKONOSKI - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT ICHŁOPCÓW

W Janowicach Wielkich rozegrano międzyszkolne zawody sportowe uczniów klas 7-8 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Rywalizacja szkół Igrzysk młodzieży szkolnej to kolejne zawody ze współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2021/2022.

Reprezentacje naszej szkoły zajęły III miejsca, w obu kategoriach rywalizowało po 8 szkół z Powiatu Karkonoskiego, gry eliminacyjne rozegrano w dwu grupach systemem gry „każdy z każdym”, później półfinały (mecze na krzyż)  i mecze o miejsca 1-4, pozostałe drużyny rozgrywały spotkania o miejsca 5-8 w turnieju. Oto składy naszych drużyn:

- dziewczęta: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Angelika Gadzina, Amelia Burghardt,  Anna Urbańczyk, Klaudia Usińska, Aleksandra Mazik, opiekun p. Anita Sawicz,

- chłopcy: Borys Kraiński, Piotr Orman, Patryk Habasiński, Dawid Kasza, Adrian Śliwiński, Krzysztof Pęczek, opiekun p. Artur Kraiński.