POWIAT KARKONOSKI – MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W Janowicach Wielkich rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w mini piłce koszykowej. Startowały drużyny szkolne uczniów z klas 4-6 SP. W zawodach wystartowało po 8 drużyn Powiatu Karkonoskiego. Zawody rozegrano systemem gry każdy z każdym Nasze zespoły wygrały turnieje zdobywając złote medale (dziewczęta wygrały wszystkie mecze, chłopcy z jedną porażką) – opiekunami naszych koszykarskich drużyn są pani Anita Sawicz i pan Artur Kraiński.

Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Papierska, Nikola Makuch, Oliwia Wawrzyniak, Oliwia Stasińska, Kamila Skrzydło, Agata Rajska, Milena Woźniak.

Skład drużyny chłopców: Jędrzej Kamiński, Oliwier Brudziński, Sylwester Pietrzak, Michał Paliński, Adam Papierski, Filip Peciak, Daniel Wrotecki.