POWIAT KARKONOSKI – TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W środę i w czwartek  w Jeżowie Sudeckim rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym drużyn szkolnych z naszego powiatu. Startowali uczniowie  klas 4-6 i 7-8 SP. W  turnieju wystartowały drużyny, które rozegrały mecze systemem gry każdy z każdym w obu kategoriach wiekowych.

Dziewczęta klas 4-6 zajęły III miejsce: Oliwia Stasińska, Nikola Makuch, Patrycja Papierska.

Dziewczęta klas 7-8 zajęły II miejsce: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Amelia Burghardt.

Chłopcy klas 4-6 zajęli III miejsce: Filip Peciak, Karol Truchlewski, Sylwester Pietrzak.

Chłopcy klas 7-8 zajęli III miejsce: Piotr Orman, Krzysztof Pęczek, Borys Kraiński.

Opiekunami naszych tenisistów są nauczyciele wf : B.Maculewicz, A.Kraiński, A.Sawicz.