Mini piłka siatkowa, ręczna dziewcząt i chłopców

Drużyny dziewcząt i chłopców rywalizujące w kategoriach klas 4-6 Powiatu Karkonoskiego rozegrały turnieje mini piłki siatkowej w  trójkach (klasy piąte), i w czwórkach (klasy szóste), wyniki nawszych siatkarek i siatkarzy:
- trójki dziewczęta,  miejsce VII: Maja Lupa, Lena Kotomaj, Sandra Musioł, Zuzanna Strecker, Kornelia Woźniak
- trójki chłopcy miejsce I: Jędrzej Kamiński, Gabriel Turczyk, Mateusz Mazepa, Kacper Walczak
- czwórki dziewczęta, miejsce VI: Agata Rajska, Lena Grzywacz, Lena Wasilewska, Julia Wasik, Julia Czuchaj, Martyna Łukasiewicz
- czwórki chłopcy, miejsce VII: Michał Paliński, Marcin Piechociński, Adam Papierski, Jakub Piliński, Julian Szybajło.
Mini piłka ręczna chłopców, Vi miejsce w Powiecie Karkonoskim, drużyna szkolna w składzie:  Jędrzej Kamiński, Gabriel Turczyk, Mateusz Mazepa, Michał Paliński, Marcin Piechociński, Adam Papierski, Dawid Czapliński.
Opiekunami wszystkich naszych uczniów, którzy reprezentowali nas w mini grach zespołowych są Pani Beata Maculewicz i Pani Anita Sawicz.