Czwórbój LA dziewcząt i chłopców klasa 4-6 SP.

W naszej szkole na obiektach lekkoatletycznych odbyły się zawody w Czwórboju LA w kategorii dziewcząt i chłopców, rywalizowały szkolne drużyny z klas 4-6 SP Powiatu Karkonoskiego.
Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w 4 konkurencjach indywidualnych:
- w biegu na 60 m,
- w rzucie piłeczką palantową,
- w skoku w dal,
- w biegu na 600 m (dziewczęta) i w biegu na 1000 m (chłopcy).
Wyniki naszej szkoły:
- dziewczęta IV miejsce: Bacior Irmina, Kapelarz Nikola, Nowak Alicja, Paź Nadia, Rajska Agata, Skórzecka Julia, Sosenkiewicz Marta, Strecker Zuzanna, opiekun pani A. Sawicz,
- chłopcy II miejsce: Turczyk Gabriel, Wilczyński Błażej, Piechociński Marcin, Paliński Michał, Piątkowski Tymoteusz, Kamiński Jędrzej, Ćwiek Ignacy, opiekunowie pani B. Maculewicz, pani
A. Sawicz i pan M. Niemczak.

DZIĘKUJĘ ekipie uczniów klas 7-8: Neli Kwak, Patrycji Papierskiej, Sarze Wodyk, Nikoli Makuch, Julii Szymczak, Oliwii Stasińskiej, Oliwii Wawrzyniak, Martynie Buławie, Martynie Druzgała, Patrykowi Wróbel za pomoc techniczną, sprawną organizację i przeprowadzenie zawodów sportowych – A. Sawicz.