Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Powiecie Karkonoskim za rok szkolny 2021/2022.

W środę 15.06.2022 roku w Kostrzycy odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2021/2022 – podsumowano zawody sportowe w 4 kategoriach dziewcząt i chłopców klas 1-6 oraz 7-8 szkoły podstawowej.

Sklasyfikowano 21 szkół Powiatu Karkonoskiego, które rywalizowały od września 2021 roku do czerwca 2022 roku. Nasza szkoła w tym roku szkolnym zdobyła miejsca na podium we wszystkich kategoriach! Sukcesy sportowe to praca nauczycieli wychowania fizycznego oraz naszych uczniów od klasy 1 do klasy 8, zespół naszych wuefistów tworzą:

- pani Anita Sawicz,

- pani Beata Maculewicz,

- pan Artur Kraiński,

- pan Michał Niemczak.

Wyniki współzawodnictwa SPzOI w Łomnicy:

- klasy 1-6 dziewczęta II miejsce

- klasy 1-6 chłopcy II miejsce

- klasy 7-8 dziewczęta III miejsce

- klasy 7-8 chłopcy I miejsce.

Gratulujemy wyników sportowych naszym uczniom i nauczycielom, to Wasza wspólna praca!

Zespół nauczycieli wf dziękuje dyrekcji szkoły za możliwość realizacji planów, zamierzeń związanych ze sportem szkolnym i umożliwieniem wyjazdów na zawody sportowe!

W zdrowym ciele - zdrowy duch!

Na nadchodzący czas wakacji życzymy wszystkim aktywnych, sportowych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji – wuefiści.