Finał dolnośląski – Igrzyska dzieci w lekkiej atletyce

Wtorek – 14.06.2022 rok w Legnicy na stadionie rozegrano zawody międzyszkolne w finale dolnośląskim igrzysk lekkiej atletyki . Wystartowały zawodniczki i zawodnicy klas 4-6 SP, konkurencje lekkoatletyczne, w których wystartowały nasze uczennice to bieg na 60 m – Nikola Makuch i bieg na dystansie 300 m – Oliwia Wawrzyniak.

Chociaż nie udało się powtórzyć wyników starszych kolegów z klas ósmych, to i  tak wyniki są satysfakcjonujące,:

- Nikola zajęła IV miejsce (bieg na 60 m),

- Oliwia zajęła XV miejsce (bieg na 300 m).

Dziewczęta rywalizowały z zawodniczkami, które trenują lekką atletykę, dały z siebie wszystko, opiekunem naszych dziewcząt jest Pani Anita Sawicz, która po zawodach stwierdziła, że:  „Najlepszym nie jest ten, kto zwycięża, lecz ten, który walczy do końca”!  A woli walki naszym dziewczętom nie brakowało,  BRAWO!