Nawigacja

Sukcesy sportowe

Międzyszkolne zawody w trójboju lekkoatletycznym uczniów klas 3-4 szkoły podstawowej.

W środę 31 maja br. na obiekcie LA w szkole w Łomnicy odbyły się międzyszkolne zawody w Trójboju lekkoatletycznym uczniów klas 3-4 szkoły podstawowej. Drużyny szkolne składały się z 5 dziewcząt i 5 chłopców, każdy skakał, rzucał i biegał walcząc o punkty dla drużyny, rywalizowano w trzech konkurencjach:

-  w biegu na 60m,

- w skoku w dal,

- w rzucie piłeczką palantową.

Obie drużyny lekkoatletów pod opieką Pani Anity Sawicz i Pana Artura Kraińskiego to ekipy, które zdobyły medale:

Reprezentacja klas 3 w składzie: Diachenko Kataryna, Nowak Alicja, Raczyńska Idalia, Szwajgert Iwona, Wasik Dagmara, Paliwoda Hubert, Wierzbicki Gracjan, Wilczyński Błażej, Zębala Michał, Surma Filip wygrała tegoroczne zawody zdobywając złote medale, zajmując 1 miejsce na podium.

Reprezentacja klas 4 w składzie: Bacior Irmina, Lupa Maja, Sosenkiewicz Marta, Strecker Zuzanna, Woźniak Milena, Ćwiek Ignacy, Kamiński Jędrzej, Pałancewicz Bartosz, Turczyk Gabriel, Walczak Kacper uplasowali się na II miejscu zdobywając srebrne medale.