Międzyszkolne zawody w Trójboju Lekkiej Atletyki klas 1-2 SP.

We wtorek 30 maja br. na obiekcie LA przy naszej szkole zorganizowano międzyszkolne zawody w Trójboju Lekkiej Atletyki uczniów klas 1-2 szkoły podstawowej. Drużyny szkolne składające się z 5 dziewcząt i 5 chłopców rywalizowały w trzech konkurencjach:

-  w biegu na 60m,

- w skoku w dal,

- w rzucie piłeczką palantową.

Reprezentacja klas 1 w składzie: Bacior Jana, Czaplińska Zuzanna, Musioł Gabriela,  Ostynowicz Alicja, Stopczyk Paulina, Funiok Kornel,  Gruszka Filip,     Mysza Antoni, Buława Miłosz, Krzesimowski Paweł, Schipper Jan pod opieką Pani Beaty Maculewicz i Pana Michała Niemczaka wygrała rywalizację klas pierwszych zdobywając złoto.

Zawodnicy klas 2 w składzie: Kapelarz Marcelina, Oleksy Wiktoria, Wanielista Maja, Wawrzyniak Malwina , Marceniuk-Ziental Dawid, Kraiński Milan, Miller Filip, Smoliński Michał po ciężkiej walce uplasowali się na 6 miejscu, opiekunowie w/w to Pani Beata Maculewicz i Pan Michała Niemczak.