• Języki obce w naszej szkole
    W Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy uczniowie uczą się języka angielskiego oraz niemieckiego.

Czy warto uczyć się języków obcych?
    Oczywiście!smiley
    yes Języki obce umożliwią nam w przyszłości naukę i studia za granicą a także podjęcie pracy w innym kraju.
    yes Porozumiewanie się w językach pozwoli nam bez obaw podróżować po świecie oraz poznawać nowe zakątki, ludzi i kultury.
    yes Nauka języka obcego jest świetnym ćwiczeniem intelektualnym- poprawia zdolność koncentracji, usprawnia naszą pamięć i daje mnóstwo satysfakcji.
    yes Dzięki dobrej znajomości języków będziemy mogli bez problemu czytać książki, poznawać utwory artystyczne, oglądać filmy i spektakle w danym języku.
    yes Daj sobie szansę poznania nowych ludzi, zakątków Ziemi, nawiązania nowych przyjaźni i wspaniałych przeżyć z ludźmi wywodzącymi się z innych kultur.

Ucz się języków obcych!
    26.10.2023 11:46 | więcej »